SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Van Gölü suyu esas alınarak hazırlanmış, burun hijyeni ve nasal irigasyon (Burun yıkama) ile burun cerrahileri sonrası kabuklanmayı azaltmak, burunu nemlendirmek için kullanılan hipertonik alkali burun spreyidir.

Doktor tavsiyesi ile 2 yaşından büyük çocuklar ve her yaş grubu erişkinler tarafından kullanabilir.

Nasovan’ın içeriğinde ilaç etken maddesi ve koruyucu bulunmadığı için diğer ilaçlar ile birlikte kullanımında sakınca yoktur. Kronik hastalığı olan kişilerin doktorunun tavsiyesi ile kullanması tavsiye edilir.

Nasovan’ın içeriğinde ilaç etken maddesi ve koruyucu bulunmadığı için, kullanım sırasında ve sonrasında rahatsızlık hissetme ihtimali oldukça düşüktür.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Nasovan püskürtme başlığını her kullanımın hemen sonrasında ılık su ile temizleyerek bırakmanız ve sonraki kullanıma hazırlamanız önerilir.

 

Aynı ürünü birden fazla kişinin kullanması, kontaminasyon riski nedeniyle önerilmemektedir, kullanmayınız.

 

Nasovan ilaç etken maddesi ve koruyucu madde içermemesi, dolaşım sistemine katılmaması nedeniyle diyabet, yüksek tansiyon ve hamilelik durumlarında kullanımında bir sakınca yoktur. Bu gibi durumlarda doktorunuzun bilgisi dahilinde kullanmanız tavsiye edilir.

 

Doktorunuzun tavsiyesine göre uygulanır. Eğer doktor önerisi alınmadıysa her iki burun deliğine ikişer püskürtme olmak üzere, günde 3-4 defa uygulamanız tavsiye edilir.

 

Toplu taşıma ile seyahat ettikten sonra, kapalı alanlarda kalabalık bir grupla temas sonrasında (okul, işyeri, ofis, alışveriş merkezleri, kafe-restoranlar, eğitim kurumları, spor salonları vb.), yakın zamanda yakınızda bulunan kişinin hastalandığı bilgisini aldığınızda, sosyal mesafenin kaybolduğunu gördüğünüz zaman, burnunuzun tıkalı olduğu zamanlarda kullanabilirsiniz.

 

Üretim tarihinden itibaren 3 yıl içerisinde tüketilmesi önerilir. Nasovan kullanılmaya başlandıktan sonra bitine kadar kullanılmaya devam etmelidir.

 
İletişim Formu

Bize Ulaşın